Profesia

Sme tvorivý kolektív v malom vydavateľstve. Stále hľadáme nových ľudí, s ktorými by sme mohli robiť hodnotnejšie produkty a vytvárať priestor okolo nás krajším. Neváhaj a ozvi sa nám!

Otvorené pozície:

WEB DEVELOPER – dotváranie a vylepšovanie existujúcich stránok našich klientov a vlastných stránok, tvorba nových stránok a webových aplikácií podľa súčasných trendov/smerovaní. Viac info mailom, telefónom alebo pri osobnom stretnutí.

TEXTÁR/COPYWRITER – tvorba textov a PR materiálov pre produkty vydavateľstva, reklamné kampane, ktoré publikujeme v printových produktoch aj na sociálnych sieťach, weboch a pod. (písanie článkov k turistickým destináciám, tlačové správy, vytváranie popisov k eventom, tvorba reklamných textov, nadpisy k článkom a fotografiám a pod.)

OBCHODNÍČKA/OBCHODNÍK – zastupovanie vydavateľstva pre inzerciu vo vydávaných publikáciách. Predaj a distribúcia produktov vydavateľstva načim partnerom (suvenír-shopy, info-centrá, papiernictva, stánky a pod.). Spravovanie nášho e-shopu. Vodičský preukaz B nutnosťou.

FOTOGRAF/FOTOGRAFKA – Stále napĺňame našu fotobanku fotografiami. Pracujeme s viacerými fotografmi. Každé uverejnenie fotografie honorujeme. Zbierame fotky hlavne z nášho regiónu RV -> KE, Miškol ->Spiš + celé východné Slovensko. Hlavne turistická tematika, história, kultúrne dedičstvo, regionálne podujatia a pod.

Všetky pozície sú otvorené pre kombinovanú spoluprácu z práca z domu/práca v office. Na základe individuálnej dohody pre naplnenie vzájomných cieľov a potrieb.

Ponúkaný plat je variabilný 5-10 Eur/hodinových, podľa náročnosti zadania a dohody, ktorá práca hodinová a ktorá úkolová. Pracovný úväzok: živnosť, dohoda alebo autorské ohodnocovanie.

Pošli svoj životopis alebo iba motivačný list na gaspar@epoca.sk. Údaje ktoré uvedieš budú použité v súlade so zásadami o ochrane osobných údajov.

Usilujeme sa prispievať k rozvoju cestovného ruchu u nás.

Píš, volaj, príď!

Nákupný košík
Scroll to Top